!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

Zadzwoń umów się: 609 447 878

Technologia

Usługi oferowane w zakresie czyszczenia za pomocą gorącej lub zimnej wody pod wysokim ciśnieniem (czyszczenie elewacji, kostki brukowej, dachu) usuwają zabrudzenia emisyjne i atmosferyczne, biologiczne oraz glony i mech (które często pokrywają kamienne ściany czy ogrodzenia lub przestrzenie pomiędzy kostką brukową i chodnikiem). Czyszczone powierzchnie będą przy pomocy dyszy rotacyjnej wytwarzającej wirujący strumień punktowy, który skutecznie odrywa mech i glony nie uszkadzając przy tym struktury kamienia. W przypadku ciężkich zabrudzeń zastosowane zostaną specjalistyczne środki chemiczne o wysokim stopniu biodegradalności. Usługi oferowane za pomocą urządzenia piorącego (czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej) będą się odbywać metodą ekstrakcyjnego czyszczenia za pomocą odkurzacza piorącego. Technologia czyszczenia polega na rozpyleniu pod ciśnieniem wydajnego preparatu czyszczącego przy jednoczesnym odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty.
Za pomocą dyszy z pierwszego zbiornika wprowadzana jest punktowo pod ciśnieniem woda z detergentem, który dogłębnie czyści dywan, nie przemaczając go. Równocześnie brudna woda jest odsysana do drugiego zbiornika. Dzięki zastosowaniu w odkurzaczu dodatkowej głowicy (szczotki elektrycznej) umożliwia zwiększenie wydajności powierzchni czyszczonej o 35%.   

Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu jednak suchy. Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła. Środek czyszczący posiada właściwości roztoczobójcze, a także zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókna materiału. Dzięki temu, że pranie odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dogłębnie, pozostawiona jest delikatna apretura (uszlachetnienie) na jego powierzchni jednocześnie dywan nie wiotczeje.

Ważne dla alergików!: brud jest wydobywany z najgłębszych zakamarków, eliminowane są szkodliwe dla zdrowia roztocza.  

Usługi związane z czyszczeniem za pomocą gorącej lub zimnej wody pod wysokim ciśnieniem są ekologiczne, wykorzystują wyłącznie biodegradowalne preparaty, a zarazem wykonywane są bezpiecznym dla struktury powierzchni sposobem na czyszczenie.

Ze względu na precyzję mycia i niesamowity efekt końcowy, a przede wszystkim wykorzystując zaletę ekologiczności dzięki której występuje mobilność usługi, klienci będą mogli zaoszczędzić swój czas. Usługa będzie mogła cieszyć się zainteresowaniem i znajdzie swoją grupę odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz cenny czas, do którego znaczenia coraz więcej osób przykłada uwagę. 

Usługi wykonywane za pomocą urządzenia piorącego związane głównie z szybkim czasem schnięcia i wysoką jakością. Charakterystyczne dla tej usługi jest ekologiczna forma czyszczenia (jest to technika bezpieczna dla tkanin). Nie występuje ryzyko przemoczenia tapicerki oraz różnego rodzaju zacieków i plam. Dzięki tym zaletom usługa nie wymaga dużego zaangażowania klienta (pozostawienie auta w myjni na co najmniej kilka godzin).