!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

Zadzwoń umów się: 609 447 878

O firmie

Firma POLISH BRUK świadczy profesjonalne usługi czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz szeroki zakres prac specjalistycznych:

* czyszczenie dywanów i wykładzin urządzeniem marki KARCHER - pranie ekstrakcyjne

* pranie/czyszczenie tapicerki samochodowej

* czyszczenie/pranie tapicerki (obić) meblowych np. czyszczenie foteli, krzeseł, puf, materacy, sof itp.

Stosujemy metodę czyszczenia ekstrakcyjnego - jest to najskuteczniejsza metoda. Pozwala na dogłębne czyszczenie wykładzin dywanowych, dywanów oraz tapicerek. Usuwane są wszelkie zabrudzenia, resztki jedzenia, plamy, piasek, roztocza!

Wykładziny i dywany po praniu są praktycznie suche. Delikatnie wilgotne jest jedynie runo, które w zależności od temperatury otoczenia wysycha do 3 godzin. Metoda ta pozwala na czyszczenie dywanów, wykładzin itp. w pomieszczeniach w których się znajdują, bez konieczności ich wynoszenia. Dywany, wykładziny, tapicerka samochodowa nabierają świeżości oraz dawnego estetycznego blasku. Wyglądają znowu jak nowe i to bardzo niewielkim kosztem!

Inne usługi oferowane przez POLISH BRUK:

* mycie/czyszczenie elewacji

* czyszczenie oraz impregnacja kostki brukowej, granitowej

* mycie dachów

* usuwanie graffiti

Usuwamy różnego rodzaju zabrudzenia: plamy z oleju silnikowego, ślady opon oraz mech i sadzę. Czyszczenie odbywa się przy użyciu myjki wysokociśnieniowej firmy Karcher.
Poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń!

Oferujemy wykonywanie usług w wyznaczonym przez Klienta miejscu. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby prywatne. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz indywidualne traktowanie każdego Klienta.

Zadzwoń, umów się! 609447878